Cайт Українського інституту експертизи сортів рослин

 

                                      УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКСПЕРТИЗИ СОРТІВ РОСЛИН

                                                                          

Рахунки та реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Український інститут експертизи сортів рослин (далі - Інститут) відповідно до Закону України від 21.04.1993 р. №3116-XII "Про охорону прав на сорти рослин", постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 р. № 1183 "Про заходи щодо реалізації Закону України" "Про охорону прав на сорти рослин" надає рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин: - у національній валюті - гривнях:

У національній валюті - гривнях

Одержувач: Український інститут експертизи сортів рослин

Код ЄДРПОУ: 00488332

Розрахунковий рахунок: р/р 31 25 22 41 11 65 14

Код банку (МФО): 820172

Банк одержувача: Держказначейська служба України, м. Київ

Керівник: (посада - директор) Мельник Сергій Іванович

Діє на підставі статуту

Адреса:  вул. Генерала Родимцева,15, м. Київ, 03041.

 

В іноземній валюті - доларах США або євро за офіційним курсом Національного банку на дату сплати збору

 

 

BENEFICIARI: (одержувач) NAME: UKRAINIAN INSTITUTE FOR PLANT VARIETY EXAMINATION

ADDRESS: 9/2 Klovsky Uzviz, Kyiv, 01021, Ukraine

ACCOUNT: 26003799983363(USD), 26007799978813(EUR)

BENEFICIARY`S BANK: (банк одержувача) PRAVEX BANK KYIV, UKRAINE SWIFT CODE: PRAVUAUK

Також повідомляємо, що у відповідності з чинним законодавством України, юридичні та фізичні особи при сплаті зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин, повинні в обов`язковому порядку подавати Інституту документ, який підтверджує факт оплати - платіжне доручення або відповідну квитанцію. При цьому в призначенні платежу обов`язково потрібно зазначити: код заявника; номер збору згідно розмірів зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2002р. № 1183 (із змінами, внесеними згідно постанов Кабінету Міністрів України № 1154 від 19.09.2007р. та № 331 від 09.04.2008 року); номер заявки (або ботанічний вид і назву сорту).

У разі, якщо одним платіжним дорученням здійснюється оплата за ряд зборів по декільком заявкам, при наданні його Інституту необхідно обов`язково подавати письмову розшифровку платежу за видами зборів та заявками. В іншому разі кошти, що надійшли на рахунок Інституту, не будуть зараховані як збір до надання письмового роз`яснення щодо призначення платежу.

Разом з тим нагадуємо, що пунктом 4-1 Порядку сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин (далі - Порядок) (затвердженого вище перерахованими постановами Кабінету Міністрів України) передбачено, що у разі, коли заявником (заявниками) чи володільцем патенту є неприбуткова організація, що фінансується з державного бюджету, кожен збір за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин, сплачується в обсязі 10 відсотків встановленого розміру, за винятком зборів за підтримання чинності майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин (чинності патенту) та за підтримання чинності майнових прав інтелектуальної власності на поширення сорту рослин, що сплачується в обсязі 5 відсотків встановленого розміру.

Вказаний пункт 4-1 Порядку застосовується лише до установ та організацій, які внесені до Реєстру неприбуткових організацій та установ (що підтверджується витягом з цього Реєстру або довідкою про включення до нього), а також за наявності довідки з Державного казначейства України про фінансування виключно лише з державного бюджету. Вказані довідки повинні щорічно поновлюватись на початок фінансового року.

Рахунки та реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Детально

Контакти

м. Київ,

вул. Генерала Родимцева, 15

тел.: (044) 258 - 34 - 56

факс: (044) 257 - 99 - 63

e-mail: sops@sops.gov.ua

Flag Counter