Cайт Українського інституту експертизи сортів рослин

 

                                      УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКСПЕРТИЗИ СОРТІВ РОСЛИН

                                                                          

Міжнародні заходи

Міжнародна діяльність Українського інституту експертизи сортів рослин спрямована на забезпечення його інтеграції у світове та європейське співтовариство з питань охорони прав на сорти рослин, отримання додаткових можливостей щодо прискореного розвитку в межах Європейської інтеграції.

2017 рік
 t51

12 грудня 2017 року

В Українському інституті експертизи сортів рослин відбувся Круглий стіл «Україна та Нідерланди. Досвід та перспектива співпраці в експертизі сортів рослин».

Детально

 t90

11 грудня 2017 року

Представники Українського інституту експертизи сортів рослин взяли участь у Круглому столі «Україна в процесі змін: Реєстрація прав на сорти рослин»

Детально

 t45

25–29 жовтня 2017 року

Участь співробітників УІЕСР у дистанційному навчанні, організованому Міжнародним союзом з охорони нових сортів рослин на платформі Центру електронного навчання Всесвітньої організації з інтелектуальної власності (WIPO).

Детально

 

13 жовтня 2017 року

Проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан та гармонізація назв культурних рослин у системі UPOV». У Конференції взяли участь представники Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка, Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, Уманського національного університету садівництва, ТОВ "Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС)", Українського інституту експертизи сортів рослин та інші.

Матеріали Конференції

t116

20–22 вересня 2017 року

Представник Українського інституту експертизи сортів рослин взяв участь у семінарі «ДНК методи та сортова сертифікація» (Королівство Нідерланди).

Детально

04–06 липня 2017 року

Участь представників УІЕСР у Міжнародній науково-практичній конференції «Тритикале – культура ХХІ сторіччя» на базі Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН. В Конференції приймали участь 146 науковців з України, Росії, Польщі, Азербайджану, Казахстану та Білорусі.

27–28 червня 2017 року

Участь делегації УІЕСР у Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій 80-річчю Державної інспекції з випробування та охорони сортів рослин Республіки Білорусь в м. Мінськ та м-ку Несвіж.

16 червня 2017 року

Участь представників УІЕСР у Міжнародному дні поля «Сучасні сорти зернових культур та особливості технології їх вирощування» на базі Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН. Більш детальна інформація про захід розміщена на сайті Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН.

 t117

08 червня 2017 року

Відбувся круглий стіл «Стан та перспективи розвитку експертизи сортів рослин в Україні», присвячений 15-річчю створення Українського інституту експертизи сортів рослин.

У засіданні взяли участь співробітники Українського інституту експертизи сортів рослин та його філій, представники філій установ Національної академії аграрних наук України, Національної академії наук України, а також представники компаній та асоціацій.

07 червня 2017 року

Проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Світові рослинні ресурси: стан та перспективи розвитку», присвяченої 15-річчю створення Українського інституту експертизи сортів рослин. В Конференції приймали участь 254 науковців з України, Росії, Молдови, Азербайджану та Білорусі.

Матеріали

25–26 травня 2017 року

Участь представників УІЕСР у Міжнародній науково-практичній конференції «Наукове забезпечення інноваційного розвитку агропромислового комплексу в умовах змін клімату» на базі ДУ Інститут зернових культур НААН за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Національної академії аграрних наук України. В Конференції приймали участь 295 науковців з України, Молдови, Китаю, Білорусі та Росії.

22–24 травня 2017 року

Участь представників УІЕСР у Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій 105-річчю з дня народження видатного вченого, селекціонера, Заслуженого працівника вищої школи, доктора сільськогосподарських наук, професора Зеленського Михайла Олексійовича на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України. В Конференції приймали участь 178 науковців з України, Росії, Сірії та Білорусі.

21 квітня 2017 року

Участь представників УІЕСР у V Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «Селекція, генетика та технології вирощування сільськогосподарських культур», присвяченій 105-річчю Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН та 15-річниці від Дня утворення Українського інституту експертизи сортів рослин на базі Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН. В Конференції приймали участь 353 науковця з України, Білорусі та Росії.

t45

06 березня – 09 квітня 2017 року

Участь співробітників УІЕСР у дистанційному навчанні DL-205 «Вступ до системи охорони сортів рослин UPOV згідно з Конвенцією UPOV», DL-305А Адміністрування прав селекціонера (Частина А DL-305 курсу: «Експертиза заявок на права селекціонера»), DL-305В Експертиза на ВОС (Частина В DL-305 курсу: «Експертиза заявок на права селекціонера») та DL-305 «Експертиза заявок на права селекціонера», організованому Міжнародним союзом з охорони нових сортів рослин на платформі Центру електронного навчання Всесвітньої організації з інтелектуальної власності (WIPO). Співробітники Українського інституту експертизи сортів рослин пройшли навчання англійською мовою за зазначеним вище курсом та отримали сертифікати про успішне його проходження, склавши відповідний екзамен.

Детально

2016 рік

14 грудня 2016 року

Зустріч представників Асоціацій «Американської торговельної палати в Україні», «Українське насіннєве товариство», «Український клуб аграрного бізнесу», «Насіннєва асоціація України», комерційних структур, які займаються насінництвом та науково-дослідних установ НААН з представниками Українського інституту експертизи сортів рослин.

18 листопада 2016 року

Участь представників УІЕСР у Міжнародній науково-практичній конференції «Професор С. Л. Франкфурт (1866 – 1954) – видатний учений-агробіолог» у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН. У заході взяли участь 145 учасників, серед яких Надзвичайні та Повноважні Посли Литовської Республіки, Держави Ізраїль, а також представники України, Росії, Таджикистану, Білорусі.

03 листопада 2016 року

Проведення ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Світові рослинні ресурси: стан та перспективи розвитку», де прийняло участь 216 учасників, з яких 87 іноземних, із 44 установ України, Молдови, Білорусії та Росії.

Матеріали

04 жовтня 2016 року

Участь представників УІЕСР у Дні поля по вирощуванню сорго на демо-полі ДП «Рейлін», ТОВ «Аеродром Київ-Південний», організований ДП «Рейлін» (Україна), «РАЖТ Семенс-Україна» (Франція), «Кейджо, Інк.» (США).

29–30 вересня 2016 року

Участь представників УІЕСР у V Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Новітні технології вирощування с-г. культур» на базі Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Національної академії аграрних наук України.

В Конференції приймали участь 125 науковців з України, Росії, Молдови та Білорусі.

t45

26 вересня – 29 жовтня 2016 року

Участь співробітників УІЕСР у дистанційному навчанні DL-205 «Вступ до системи охорони сортів рослин UPOV згідно з Конвенцією UPOV», організованому Міжнародним союзом з охорони нових сортів рослин на платформі Центру електронного навчання Всесвітньої організації з інтелектуальної власності. Співробітники Українського інституту експертизи сортів рослин пройшли навчання англійською мовою за зазначеним вище курсом та отримали сертифікати про успішне його проходження, склавши відповідний екзамен.

17–19 серпня 2016 року (Українсько-білоруська зустріч)

На Волині з робочим візитом в рамках Програми співробітництва в галузі експертизи сортів рослин перебували делегації Державної інспекції з випробування та охорони сортів рослин республіки Білорусь та Українського інституту експертизи сортів рослин. Підписано Програму співробітництва в галузі експертизи сортів рослин між Українським інститутом експертизи сортів рослин та ДУ «Державна інспекція з випробування та охорони сортів рослин» Республіки Білорусь на 2017–2021 рр..

Програма

14 липня 2016 року

Участь представників УІЕСР у ІІІ Міжнародній конференції, присвяченій 100-річчю Дослідної станції лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування НААН «Лікарські рослини: традиції та перспективи досліджень».

04–07 липня 2016 року

Участь представників УІЕСР у Міжнародній науково-практичній конференції «Генетичне та сортове різноманіття рослин для покращення якості життя людей», присвяченій 25-річчю Національного генбанку рослин, де прийняло участь 115 учасників з України, Азербайджану, Казахстан, Росії, Білорусії.

16 червня 2016 року

Участь представників УІЕСР у Міжнародному Дні поля «Сучасні сорти зернових культур та особливості технології їх вирощування» на базі Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН.

08–11 червня 2016 року

Участь у загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України – XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016». За участь у виставці Український інститут експертизи сортів рослин нагороджено Дипломом та Золотою медаллю в номінації «За вагомий внесок у формуванні національних сортових рослинних ресурсів як основи продовольчої безпеки держави».

01–03 червня 2016 року

Участь представників УІЕСР у Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій 100-річчю селекції пшениці в Селекційно-генетичному інституті – Національному центрі насіннєзнавства та сортовивчення. В Конференції приймали участь 129 науковців з України, Молдови, Білорусі, Литви, Казахстану і Туреччини.

25–26 травня 2016 року

Участь представників УІЕСР у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених і спеціалістів «Роль наукових досліджень в забезпеченні процесів інноваційного розвитку аграрного виробництва України» на базі ДУ «Інститут зернових культур НААН України». В Конференції приймали участь 97 науковців з України, Молдови та Білорусі.

18–20 травня 2016 року

В рамках проведення 11-го засідання українсько-білоруської Робочої групи щодо збільшення взаємної присутності на ринках Республіки Білорусь та України сільськогосподарської, харчової та іншої продукції, в Україні перебувала делегація Республіки Білорусь.

20 травня 2016 року у приміщенні Українського інституту експертизи сортів рослин відбулась робоча зустріч директора Мельника С.І., заступників директора Києнко З.Б., Ткачик С.О. та керівників структурних підрозділів з заступником директора ДУ «Державна інспекція з випробування та охорони сортів рослин» Семашко Т.В. та генеральним директором ДО «Белсемена» Ніколаєнко П.В.

20 травня 2016 року

Участь представників УІЕСР у бізнес турі другого дня міжнародної конференції «Ягоди – України 2016» в ТОВ «Адана 3», Черкаський р-н., с. Березняки.

27–29 квітня 2016 року

Представники УІЕСР здійснили візит до Інспекційної служби з овочівництва та садівництва (Naktuinbouw) Королівства Нідерландів. Українська сторона ознайомилась із системою експертизи та реєстрації сортів рослин Королівства Нідерландів, зокрема взяла участь у зустрічах з представниками Міністерства економічних справ, Ради з сортів рослин Королівства Нідерландів, Інспекційної служби з овочівництва та садівництва (Naktuinbouw), Голландської асоціації Plantum з питань селекції, виробництва та продажу насіння і саджанців.

21 квітня 2016 року

Проведення ІV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Селекція, генетика та технології вирощування сільськогосподарських культур», яку організовано Радою молодих учених Миронівського інституту пшениці імені В. М. Ремесла НААН України та Українського інституту експертизи сортів рослин за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Національної академії аграрних наук України. Партнер заходу – Насіннєва асоціація України. В Конференції взяли участь 125 науковців з України, Молдови та Білорусі.

2015 рік

17 грудня 2015 року

Відбувся круглий стіл: «Україна в процесі змін на краще: Охорона прав на сорти рослин» (м. Київ), за участю секретаря Голландської Ради з сортів рослин (Кейс Ян Груневау), директора Бюро по боротьбі з порушеннями прав інтелектуальної власності на рослинний матеріал Королівства Нідерландів (Каспер ван Кемпен), представників Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Американської торговельної палати в Україні, Департаменту землеробства Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби харчової безпеки та захисту прав споживачів України, Департаменту інновацій та інтелектуальної власності Міністерства економіки України, Українського інституту експертизи сортів рослин, Насіннєвої асоціації, Спілки виробників посадкового матеріалу та компаній: Агріко, Агротекс, Бейо, Тру Тех, Гранекс, Рійк Цваан, Розета Агро, Солана, Інституту садівництва НААН, Монсанто, Сингента, Байєр, Ейч Зет Пі Сі Піонер.

08 листопада 2015 року (Українсько-польська зустріч)

Проведено круглий стіл «Стан та перспективи розвитку двостороннього співробітництва України та Республіки Польща у сфері експертизи та охорони прав на сорти рослин» за участю представників УІЕСР та Центру випробування сортів рослин Республіки Польща (COBORU). Підписано Плану дій у сфері експертизи та охорони прав на сорти рослин Українського інституту експертизи сортів рослин та Центру випробування сортів рослин Республіки Польща на 2016–2020 рр.

http://sops.gov.ua/pdfbooks/ugoda/PlanPoland.pdf

03 листопада 2015 року

Проведення Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, присвяченої 20-річчю членства України в Міжнародному союзі з охорони нових сортів рослин (UPOV) на тему «Світові рослинні ресурси: стан та перспективи розвитку». В Конференції приймали участь 100 науковців з України, Нідерландів, Німеччини, Білорусі та Угорщини. 

Матеріали

03–06 червня 2015 року

Участь у загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України - XXVII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО – 2015». За участь у виставці Український інститут експертизи сортів рослин нагороджено Дипломом та Золотою медаллю в номінації «За вагомий внесок у формуванні національних сортових рослинних ресурсів як основи продовольчої безпеки держави»

2014 рік

04–07 червня 2014 року

Участь у загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України - XXVI Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2014». За участь у виставці Український інститут експертизи сортів рослин нагороджено Дипломом.

2013 рік

17–21 червня 2013 року

Проведення 42-ої сесії Технічної робочої групи з польових культур UPOV в Україні (м. Київ), у якій взяли участь 58 іноземних учасників з 30 країн світу (країн-членів UPOV). Під час візиту учасники здійснили технічний візит до Маньківської ДСДС та Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України.

22–25 травня 2013 року

Участь у загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України – XXV Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2013». За участь у виставці Український інститут експертизи сортів рослин нагороджено Дипломом.

У 2013 році було підписано Програму співробітництва у сфері експертизи сортів рослин між Українським інститутом експертизи сортів рослин і державною установою «Державна інспекція з випробування та охорони сортів рослин» Республіки Білорусь на 2014 – 2016 рр.

2012 рік

05–08 вересня 2012 року

Участь у загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України – XXІV Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2012». За участь у виставці Український інститут експертизи сортів рослин нагороджено Дипломом. 5 вересня 2012 року Український інститут експертизи сортів рослин проводив семінар на тему: «Формування національних сортових ресурсів для організації продовольчої безпеки України».

20–23 серпня 2012 року

Представники Українського інституту експертизи сортів рослин відвідали Республіку Білорусь на виконання Програми співробітництва у сфері експертизи сортів рослин між Українським інститутом експертизи сортів рослин і ДУ «Державна інспекція з випробування та охорони сортів рослин» Республіки Білорусь на 2011–2013 рр. Під час візиту відбулись зустрічі в Міністерстві сільського господарства та продовольства Республіки Білорусь, ДУ «Державна інспекція з випробування та охорони сортів рослин», ознайомлення з роботою закладу експертизи «Несвижская».

12–13 липня 2012 року

Проведення Першої міжнародної науково-практичної конференції «Стан і перспективи формування сортових рослинних ресурсів в Україні». В Конференції приймали участь 287 учасників з України, Білорусі, Киргизстану і Росії.

09–13 липня 2012 року

Представник Українського інституту експертизи сортів рослин відвідав Національну міжпрофесійну асоціацію з насінництва і рослинництва (GNIS) Республіки Франція. Під час візиту вивчено особливості проведення сортової сертифікації олійних культур (соняшнику) стосовно проведення пост-контролю, отримано інформацію щодо роботи компетентного органу Франції в сфері охорони прав на сорти рослин – Служба з вивчення та контролю сортів і насіння (GEVES) та Офіційної служби з контролю та сертифікації (SOC), прийнято учать в робочій зустрічі з представниками міністерства.

14 січня 2012 року

Участь представників УІЕСР у Міжнародній науково-практичній конференції «Роль часу відновлення весняної вегетації в житті зимуючих рослин». В Конференції приймав участь 51 науковець з України та Росії.

2011 рік

28 липня 2011 року

Візит представників УІЕСР до Холодноярської та Маньківської сортодослідних станцій (Республіка Білорусь). Підписано Програму співробітництва у сфері експертизи сортів рослин між Українським інститутом експертизи сортів рослин і ДУ «Державна інспекція з випробування та охорони сортів рослин» Республіки Білорусь на 2011–2013 рр.

04–11 червня 2011 року

Робочий візит представників Українського інституту експертизи сортів рослин до Бундессортенамт (Федеративної Республіки Німеччини) та Центру по випробуванню рослин Республіки Польща (Республіки Польща) з метою вивчення досвіду кодування сортів рослин сільськогосподарських культур Федеративної Республіки Німеччини та Республіки Польща.

02–05 червня 2011 року

Участь у загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України – XXІІІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2011». За участь у виставці Український інститут експертизи сортів рослин нагороджено Дипломом.

 img31

 

22–25 травня 2011 року

Україну відвідали представники Центру по випробуванню рослин Республіки Польща (COBORU). В рамках візиту 23 травня 2011 року було підписано План дій у сфері експертизи сортів рослин та охорони прав на сорти рослин Українського інституту експертизи сортів рослин та Центру випробування сортів рослин Республіки Польща на 2011–2015 рр.

2010 рік

29–30 червня 2010 року

Участь представників УІЕСР у Третьому засіданні спільної російсько-української робочої групи в сфері насінництва (м. Москва, Російська Федерація) на чолі зі співголовою спільної російсько-української робочої групи в сфері насінництва Хаджиматовим В. А. та за участю представників державної системи охорони прав на сорти рослин.

21–26 червня 2010 року

Участь у Семінарі з питань охорони прав на сорти рослин (м. Слупя Вєлька, Польща) і польовому тренінгу з експертизи на ВОС овочевих та сільськогосподарських культур представників державної системи охорони прав на сорти рослин. Організатором даного заходу виступила Європейська Комісія (TAIEX).

15–19 червня 2010 року

Участь у загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України – XXІІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2010». За участь у виставці Український інститут експертизи сортів рослин нагороджено Дипломом.

13–19 червня 2010 року

Участь у навчанні з питань ВОС-тесту у Федеральному бюро з сортів рослин (Бундессортенамт) Федеративної Республіки Німеччини для спеціалістів Українського інституту експертизи (м. Носсен, м. Шарнхорст).

17–23 травня 2010 року

Робочий візит директора Українського інституту експертизи сортів рослин в рамках проекту «Розробка плану регулювання трансгенних культур в Україні» до Інституту безпеки харчових продуктів РІКІЛТ (Королівство Нідерланди).

2009 рік

22–25 вересня 2009 року

Відповідно до Протоколу ІІІ засідання українсько-угорської Робочої групи з питань сільського господарства від 22 травня 2009 року державну систему охорони прав на сорти рослин відвідав головний експерт Бюро управління сільським господарством п. Йосиф Чапо (Угорщина). В рамках візиту представника Угорщини відбулась зустріч з керівництвом Держсортслужби, Українського інституту експертизи сортів рослин та з метою ознайомлення проведення ВОС-тесту візит до Якимівської державної сортодослідної станції.

22–23 вересня 2009 року

Проведення навчання спеціалістів державної системи з охорони прав на сорти рослин на базі Державної служби з охорони прав на сорти рослин, Українського інституту експертизи сортів рослин та Кіровоградської державної сортодослідної станції за участю представників Офіційної служби контролю та сертифікації і Інституту рослинництва Arvalis (Франція).

11–14 червня 2009 року

Участь у загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України – XXІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2009». За участь у виставці Український інститут експертизи сортів рослин нагороджено Дипломом.

09–11 червня 2009 року

Участь у регіональному тренінгу з охорони сортів рослин відповідно до конвенції УПОВ для деяких країн Європейського регіону делегації Українського інституту експертизи сортів рослин, який проходив у м. Кишинів (Молдова).

2008 рік

10–13 червня 2008 року

Участь у загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України – XX Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2008». За участь у виставці Український інститут експертизи сортів рослин нагороджено Дипломом.

2007 рік

03–06 вересня 2007 року

Делегація Українського інституту сортів рослин взяла участь у 25-й сесії Технічної робочої групи з автоматизації та комп’ютерних програм (TWC) Міжнародного союзу з охорони нових сортів рослин (УПОВ), м. Сібіу, Румунія.

02–06 липня 2007 року

Участь у роботі 40-ої сесії Технічної робочої групи з декоративних культур та лісових дерев Міжнародного союзу з охорони нових сортів рослин (TWО) (м. Куньмін, Китай) керівництва і спеціалістів УІЕСР у складі української делегації.

28 травня – 01 червня 2007 року

Делегація Українського інституту сортів рослин взяла участь у 36-й сесії Технічної робочої групи з польових культур (TWА) Міжнародного союзу з охорони нових сортів рослин (УПОВ) в м. Будапешт, Угорщина.

2006 рік

03–07 липня 2006 року

Участь у роботі 35-тої сесії Технічної робочої групи з польових культур Міжнародного союзу з охорони нових сортів рослин (УПОВ) у м. Пекін (Китай) керівництва і спеціалістів УІЕСР у складі української делегації.

03–07 квітня 2006 року

Участь у роботі Сорок другої сесії Технічного комітету, п’ятдесят третьої сесії Адміністративного і юридичного комітету, сімдесят першої сесії Консультативного комітету і двадцять третьої позачергової сесії Ради Міжнародного союзу з охорони нових сортів рослин «УПОВ» (м. Женева, Швейцарія) керівництва і спеціалістів УІЕСР у складі делегації України.

2005 рік

Участь у Міжнародному симпозіумі «Охорона прав на сорти рослин в Україні. Шлях до Європейського Союзу» керівників і спеціалістів Українського інституту експертизи сортів рослин. Підписано Меморандум про взаємодію між державною службою з охорони прав на сорти рослин і Бюро із сортів рослин Європейського Союзу (OPVO).

2004 рік

31 травня – 05 червня 2004 року

Робочий візит спеціалістів УІЕСР до центру по випробуванню сортів сільськогосподарських культур Німеччини BSA (Бунденссортенамт) (м. Ганновер) в рамках виконання Угоди між Державною службою з охорони прав на сорти рослин та Центром по випробуванню сортів сільськогосподарських культур Німеччини BSA про навчання експертів з охорони прав на сорти рослин від 1 червня 2004 року.

2003 рік

21–23 вересня 2003 року

Проведення Першої міжнародної науково-практичної конференції «Інтелектуальна власність на сорти рослин. Шляхи гармонізації і розвитку» за участю представників Держкомісії Росії з випробовування і охорони селекційних досягнень, Державної інспекції Республіки Білорусь з охорони сортів рослин, державного центру з випробовування сортів рослин, спеціалістів УІЕСР та інших. Підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою з охорони прав на сорти рослин України, Державною комісією Російської Федерації з випробовування і охорони селекційних досягнень, Державною інспекцією Республіки Білорусь з випробовування і охорони сортів рослин, Державною комісією сортовипробування сільськогосподарських культур Республіки Казахстан про спільні дії країн-учасниць ЄЕН у сфері охорони прав інтелектуальної власності на сорти рослин і їх цивільного обігу.

Рахунки та реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Детально

Контакти

м. Київ,

вул. Генерала Родимцева, 15

тел.: (044) 258 - 34 - 56

факс: (044) 257 - 99 - 63

e-mail: sops@sops.gov.ua

Flag Counter