Cайт Українського інституту експертизи сортів рослин

 

                                      УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКСПЕРТИЗИ СОРТІВ РОСЛИН

                                                                          

2017

Шановні колеги!

Запрошуємо прийняти участь в науково-практичних конференціях, що відбудуться в червні-жовтні 2017 р.

  1. Міжнародна науково-практична конференція «НОВІТНІ АГРОТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА», присвячена 95-річчю від дня заснування Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН, яка відбудеться 21 червня 2017 р. на базі ІБКіЦБ НААН за адресою: м. Київ, вул. Клінічна, 25 (інформаційний лист).
  2. І інтернет-конференція молодих вчених «ГЕНЕТИКА І СЕЛЕКЦІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОСЛИН – ВІД МОЛЕКУЛИ ДО СОРТУ» присвячена 130-річчю з дня народження М. І. Вавилова 7 серпня 2017 р., Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення, м. Одеса (інформаційний лист).
  3. Міжнародна наукова конференція «ГЕНОМІКА ТА БІОХІМІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОСЛИН», що відбудеться 12 вересня 2017 року на базі Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення (інформаційний лист).
  4. Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан та гармонізація назв культурних рослин у системі UPOV», яка відбудеться 13 жовтня 2017 р. на базі Українського інституту експертизи сортів рослин (інформаційний лист ua, ru).

Рахунки та реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Детально

Контакти

м. Київ,

вул. Генерала Родимцева, 15

тел.: (044) 258 - 34 - 56

факс: (044) 257 - 99 - 63

e-mail: sops@sops.gov.ua

Flag Counter