Cайт Українського інституту експертизи сортів рослин

 

                                      УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКСПЕРТИЗИ СОРТІВ РОСЛИН

                                                                          

Документи UPOV (неофіційний переклад)

МІЖНАРОДНА КОНВЕНЦІЯ З ОХОРОНИ НОВИХ СОРТІВ РОСЛИН від 2 грудня 1961 р., переглянута у Женеві 10 листопада 1972 р., 23 жовтня 1978 р. і 19 березня 1991 р.  (українською)

TG/1/3. Загальне введення до експертизи на відмінність, однорідність та стабільність і розробки гармонізованих описів нових сортів рослин. Викладено принципи, які використовуються в експертизі на ВОС. Визначення цих принципів гарантує, що експертиза нових сортів рослин проводиться гармонізовано в усіх країнах – членах Союзу. (українською, російською)

TGP/4. Склад та підтримання колекцій сортів. Асоційований документ до Загального введення з експертизи на відмінність, однорідність та стабільність і удосконалення гармонізованих описів нових сортів рослин (документ TG/1/3). Керівництво по створенню колекцій загальновідомих сортів з метою забезпечення експертизи на відмінність, однорідність та стабільність. 

TGP/7. Розробка методик. Асоційований документ до Загального введення з експертизи на відмінність, однорідність та стабільність і удосконалення гармонізованих описів нових сортів рослин (документ TG/1/3). Призначений для спеціалистів, які розробляють методики експертизи на відмінність, однорідність та стабільність.

 TGP 7. Додаток 4. "Колекція ознак, прийнятих в методиках УПОВ"

TGP/9. Експертиза на відмінність. Асоційований документ до Загального введення з експертизи на відмінність, однорідність та стабільність і удосконалення гармонізованих описів нових сортів рослин (документ TG/1/3). Керівництво з користування сортовою колекцією, а саме з добору сортів з метою їх включення у польові дослідження та з проведення експертизи на відмінність шляхом польових досліджень з ціллю забезпечення ефективності експертизи на відмінність. (російською)

TGP/10/1. Експертиза на однорідність. Асоційований документ до Загального вступу з експертизи на відмінність, однорідність і стабільність (документ TG/10/1). Цей документ пояснює, як мінливість в прояві ознак сорту використовується як основа для оцінювання однорідності. (російською)

 

Рахунки та реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Детально

Контакти

м. Київ,

вул. Генерала Родимцева, 15

тел.: (044) 258 - 34 - 56

факс: (044) 257 - 99 - 63

e-mail: sops@sops.gov.ua

Flag Counter