Cайт Українського інституту експертизи сортів рослин

 

                                      УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКСПЕРТИЗИ СОРТІВ РОСЛИН

                                                                          

Розділ: Новини

08 червня 2017 року відбувся круглий стіл «Стан та перспективи розвитку експертизи сортів рослин в Україні», присвячений 15-річчю створення Українського інституту експертизи сортів рослин

08 червня 2017 року відбувся круглий стіл «Стан та перспективи розвитку експертизи сортів рослин в Україні», присвячений 15-річчю створення Українського інституту експертизи сортів рослин.

У засіданні взяли участь співробітники Українського інституту експертизи сортів рослин та його філій, представники філій установ Національної академії аграрних наук України, Національної академії наук України, а також представники компаній та асоціацій.

Під час круглого столу директор Українського інституту експертизи сортів рослин Мельник С. І. висвітлив питання сьогодення експертизи сортів рослин в Україні та роль інституту в її здійсненні.

З доповіддю виступив представник Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики – заступник директора департаменту – начальник управління виробництва продукції рослинництва та насінництва Сухомлин Леонід Вікторович.

В обговоренні актуальних питань експертизи взяли участь директор Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН, академік секретар Відділення рослинництва НААН Роїк Микола Володимирович, заступник генерального директора з насінництва ПрАТ Райс-Максимко «Група компаній UkrLandFarming» Гончар Олександр Миколайович, директор філії Українського інституту експертизи сортів рослин Львівський обласний державний центр експертизи сортів рослин Кузько Василь Григорович, а також представник компанії «Маїс» Мельник М. М.

З актуальними питаннями вітчизняної селекції та впровадження у виробництво нових сортів присутніх ознайомив завідувач відділу селекції та насінництва пшениці Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення Литвиненко Микола Антонович.

1

2

3

4

Учасники круглого столу взяли активну участь в обговоренні проблемних питань розвитку експертизи сортів рослин в Україні.

Український інститут експертизи сортів рослин висловлює подяку усім учасникам даного заходу та налаштований на продовження взаємовигідної співпраці.

Рахунки та реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Детально

Контакти

м. Київ,

вул. Генерала Родимцева, 15

тел.: (044) 258 - 34 - 56

факс: (044) 257 - 99 - 63

e-mail: sops@sops.gov.ua

Flag Counter