Розділ: Новини

08 червня 2017 року відбувся круглий стіл «Стан та перспективи розвитку експертизи сортів рослин в Україні», присвячений 15-річчю створення Українського інституту експертизи сортів рослин

08 червня 2017 року відбувся круглий стіл «Стан та перспективи розвитку експертизи сортів рослин в Україні», присвячений 15-річчю створення Українського інституту експертизи сортів рослин.

У засіданні взяли участь співробітники Українського інституту експертизи сортів рослин та його філій, представники філій установ Національної академії аграрних наук України, Національної академії наук України, а також представники компаній та асоціацій.

Під час круглого столу директор Українського інституту експертизи сортів рослин Мельник С. І. висвітлив питання сьогодення експертизи сортів рослин в Україні та роль інституту в її здійсненні.

З доповіддю виступив представник Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики – заступник директора департаменту – начальник управління виробництва продукції рослинництва та насінництва Сухомлин Леонід Вікторович.

В обговоренні актуальних питань експертизи взяли участь директор Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН, академік секретар Відділення рослинництва НААН Роїк Микола Володимирович, заступник генерального директора з насінництва ПрАТ Райс-Максимко «Група компаній UkrLandFarming» Гончар Олександр Миколайович, директор філії Українського інституту експертизи сортів рослин Львівський обласний державний центр експертизи сортів рослин Кузько Василь Григорович, а також представник компанії «Маїс» Мельник М. М.

З актуальними питаннями вітчизняної селекції та впровадження у виробництво нових сортів присутніх ознайомив завідувач відділу селекції та насінництва пшениці Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення Литвиненко Микола Антонович.

1

2

3

4

Учасники круглого столу взяли активну участь в обговоренні проблемних питань розвитку експертизи сортів рослин в Україні.

Український інститут експертизи сортів рослин висловлює подяку усім учасникам даного заходу та налаштований на продовження взаємовигідної співпраці.

Реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Детально

Контакти

м. Київ,

вул. Генерала Родимцева, 15

тел.: (044) 258 - 34 - 56

факс: (044) 257 - 99 - 63

e-mail: sops@sops.gov.ua

Flag Counter