Cайт Українського інституту експертизи сортів рослин

 

                                      УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКСПЕРТИЗИ СОРТІВ РОСЛИН

                                                                          

Розділ: Новини

11 серпня 2017 року науково-практичний журнал «Plant Varieties Studying and Protection» (Сортовивчення та охорона прав на сорти рослин) включено до Directory of Open Access Journals (DOAJ)

Шановні  колеги!

11 серпня 2017 року науково-практичний журнал «Plant Varieties Studying and Protection» (Сортовивчення та охорона прав на сорти рослин) включено до Directory of Open Access Journals (DOAJ) - це директорія, яка пропонує вільний (безкоштовний) доступ до повних текстів наукових рецензованих журналів відкритого доступу з різних галузей знань. База даних DOAJ містить 9953 журналів з 120 країн. Загальна кількість статей в DOAJ на даний час перевищує 1 млн. 174 тис. Для деяких журналів надана можливість пошуку по статтях. В якості пошукових критеріїв можна використовувати: назву журналу, заголовок статті, ISSN, ім’я автора, ключові слова або слова з анотації. Також можливий одночасний пошук по всім перерахованих критеріям або пошук по логічному поєднанню двох пошукових термінів. Засновником DOAJ є Університет Лунда у Швеції.

Запрошуємо Вас до публікації у науково-практичному журналі «Сортовивчення та охорона прав на сорти рослин»  (Plant Varieties Studying and Protection).

Видання включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук за двома галузями наук – сільськогосподарськими та біологічними (наказ Міністерства освіти і науки України № 515 від 16 травня 2016 р. «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 12 травня 2016 року» (додаток 12 до наказу, http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/5526-). 

Статті й супровідні документи просимо надсилати через систему автоматизованої подачі матеріалів на сайті видання http://journal.sops.gov.ua/, де також можна ознайомитися з усіма вимогами щодо їх оформлення.

З повагою,

Редакція журналу

Рахунки та реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Детально

Контакти

м. Київ,

вул. Генерала Родимцева, 15

тел.: (044) 258 - 34 - 56

факс: (044) 257 - 99 - 63

e-mail: sops@sops.gov.ua

Flag Counter