Cайт Українського інституту експертизи сортів рослин

 

                                      УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКСПЕРТИЗИ СОРТІВ РОСЛИН

                                                                          

Розділ: Новини

Науково-практичний журнал «Plant Varieties Studying and Protection» (Сортовивчення та охорона прав на сорти рослин) включено до Universitats bibliotek Leipzig та Polska Bibliografia Naukowa (PBN)

Шановні колеги!

Науково-практичний журнал «Plant Varieties Studying and Protection» включено до Universitats bibliotek Leipzig – головна наукова бібліотека Лейпцизького університету. Бібліотека має більше 5 млн томів та одержує за передплатою 7 200 журналів. У відкритому доступі виставлено 200 000 томів. Бібліотека має також низку спеціальних колекцій: 8700 давніх рукописів, 3200 з яких входить до колекції східних рукописів, 3700 інкунабул, 173 000 автографів та велику кількість друків XVII століття. У фондах є цінна колекція папірусів та остраконів, серед яких один з найдавніших медичних манускриптів Папірус Еберс (бл. 1525 р, до н. е.), Лейпцизька Світова хроніка (2 століття).
Polska Bibliografia Naukowa (PBN) (Польська наукова бібліографія) розміщена на порталі Польського міністерства науки і вищої освіти, який акумулює інформацію, що стосується польських і зарубіжних академічних наукових журналів, а також про публікації польських науковців.

Запрошуємо Вас, до публікації у науково-практичному журналі «Сортовивчення та охорона прав на сорти рослин» (Plant Varieties Studying and Protection).
Статті й супровідні документи просимо надсилати через систему автоматизованої подачі матеріалів на сайті видання http://journal.sops.gov.ua/, де також можна ознайомитися з усіма вимогами щодо їх оформлення.

З повагою,

Редакція журналу

Рахунки та реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Детально

Контакти

м. Київ,

вул. Генерала Родимцева, 15

тел.: (044) 258 - 34 - 56

факс: (044) 257 - 99 - 63

e-mail: sops@sops.gov.ua

Flag Counter