Cайт Українського інституту експертизи сортів рослин

 

                                      УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКСПЕРТИЗИ СОРТІВ РОСЛИН

                                                                          

Розділ: Новини

10 листопада 2017 року Український інститут експертизи сортів рослин отримав Свідоцтво на знак для товарів і послуг (логотип)

Логотип Українського інституту експертизи сортів рослин (далі – Інститут) складається з кількох структурних елементів на яких акцентована увага кольоровою гамою.

Центральна частина логотипу нагадує точку з якої проростає рослина. Точка символізує також пункт дослідження. Водночас з тим точка розфарбована в національні кольори стягу, що символізує єдність Інституту з Україною та навпаки. В той же час цей символ підтверджує той факт, що кваліфікаційна експертиза сортів рослин забезпечує формування національних сортових рослинних ресурсів як основи продовольчої безпеки держави та забезпечення її добробуту в цілому.

Крім того, варто зауважити, що нижня частина логотипу в певній мірі нагадує й факел. Факел – символ знання, розуму, правди, істини та справедливості.

Основні кольори надпису – зелені – що акцентує увагу на тому що Інститут має справу з експертизою (оцінкою) сортових ресурсів саме рослин.

Надпис – скорочені літери назви Інституту. Зверху над основним надписом – повна назва – як усталене правило формування сучасних логотипів установ.

photo 1

 

photo 2

 

photo 3

Рахунки та реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Детально

Контакти

м. Київ,

вул. Генерала Родимцева, 15

тел.: (044) 258 - 34 - 56

факс: (044) 257 - 99 - 63

e-mail: sops@sops.gov.uasops@i.ua

Flag Counter