Cайт Українського інституту експертизи сортів рослин

 

                                      УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКСПЕРТИЗИ СОРТІВ РОСЛИН

                                                                          

Розділ: Новини

Інформація про стан та розвиток ботанічних таксонів озимого типу розвитку під урожай 2018 року

Для проведення кваліфікаційної експертизи на придатність сорту до поширення (ПСП) озимі культури закладені на 21 пункті досліджень в оптимальні строки відповідно до ґрунтово-кліматичних зон вирощування. Зазначаємо, що станом на 24 листопада 2017 року на 20 пунктах досліджень УІЕСР досліди озимих культур в доброму та задовільному стані.

Доцільно проінформувати, що у зв’язку із відсутністю опадів впродовж серпня-жовтня місяців у Філії УІЕСР Херсонський ОДЦЕСР досліди ріпаку озимого, пшениці м’якої озимої, ячменю звичайного озимого були закладені у сухий ґрунт, що спричинило зріджені та поодинокі сходи.

Польові досліди з кваліфікаційної експертизи на відмінність, однорідність та стабільність (ВОС) ботанічних таксонів озимого типу розвитку закладено на 8 пунктах дослідження (основному та додатковому). Стан та розвиток рослин на ділянках добрий та задовільний.

Волинський ОДЦЕСРВінницький ОДЦЕСРДніпропетровський ОДЦЕСР,  Житомирський ОДЦЕСР, Закарпатський ОДЦЕСР, Івано-Франківський ОДЦЕСРКиївський ОДЦЕСР, Кіровоградський ОДЦЕСР, Львівський ОДЦЕСРМиколаївський ОДЦЕСР, Рівненський ОДЦЕСР, Сумський ОДЦЕСРТернопільський ОДЦЕСР, Харківський ОДЦЕСР, Херсонський ОДЦЕСРЧернігівський ОДЦЕСРЧернівецький ОДЦЕСРЧеркаський ОДЦЕСР.

Рахунки та реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Детально

Контакти

м. Київ,

вул. Генерала Родимцева, 15

тел.: (044) 258 - 34 - 56

факс: (044) 257 - 99 - 63

e-mail: sops@sops.gov.ua

Flag Counter