Cайт Українського інституту експертизи сортів рослин

 

                                      УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКСПЕРТИЗИ СОРТІВ РОСЛИН

                                                                          

Новини Ради Молодих вчених

Наукові конференції:

 

1. VI Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР" у заочній формі відбудеться 29 березня 2018 року( інформаційний лист укр.eng.)


2. Міжнародні науково-практичні конференції, що відбудуться на базі Інституту овочівництва і баштанництва НААН та дослідної станції «Маяк» 13–16 березня 2017 року с. Крути, Чернігівська обл.(інформаційний лист).


3. Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна наука та освіта Поділля» на базі Подільського державного аграрно-технічного університету 14–16 березня 2017 року, м. Кам’янець-Подільський (інформаційний лист).


4. ХIІ Всеукраїнська конференція молодих учених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні» присвячена 100-річчю від дня створення Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, яка відбудеться 19 травня 2017 року на базі Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН, м. Київ (інформаційний лист).


5. Міжнародна науково-практична конференція «Селекція – надбання, сучасність і майбутнє (освіта, наука, виробництво)», що відбудеться на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України 22–24 травня 2017 року м. Київ (інформаційний лист).


6. Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і спеціалістів «Наукове забезпечення інноваційного розвитку агропромислового комплексу в умовах змін клімату», що відбудеться на базі ДУ Інститут зернових культур спільно з Українським інститутом експертизи сортів рослин 25–26 травня 2017 року м. Дніпро (інформаційний лист укр., рус., eng.).


7. Міжнародна науково-практична конференція «НОВІТНІ АГРОТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА», присвячена 95-річчю від дня заснування Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН, яка відбудеться 21 червня 2017 року м. Київ (інформаційний лист).

Рахунки та реквізити

Рахунки та реквізити для зарахування коштів від сплати зборів за дії, пов`язані з охороною прав на сорти рослин

Детально

Контакти

м. Київ,

вул. Генерала Родимцева, 15

тел.: (044) 258 - 34 - 56

факс: (044) 257 - 99 - 63

e-mail: sops@sops.gov.ua

Flag Counter