ua

План засідань

structure

План засідань Вченої ради на 2018 рік

ПитанняВідповідальний за підготовку питання
Січень
Про розгляд підсумків роботи Вченої ради за 2017 рікCігалова І.О.
Про розгляд звітів про наукову діяльність структурних підрозділів Українського інституту експертизи сортів рослин за 2017 рікКерівники структурних підрозділів, рецензенти
Про розгляд плану роботи Ради молодих вчених на 2018 рікПрисяжнюк Л.М.
Розгляд та схвалення топології локальної мережі УІЕСРЛещук Н.В., Якобчук О.В. (за згодою)
Лютий
Про розгляд робочих програм структурних підрозділів Українського інституту експертизи сортів рослин на 2018 рікКерівники структурних підрозділів
Про розгляд звіту Українського інституту експертизи сортів рослин про науково-технічну діяльність за 2017 рікСігалова І.О. 
Березень
Про розгляд проекту щодо доцільності створення технічного завдання з розробки програмного комплексу «Інформаційно-довідкова система «Сорт»Марченко  Т.М.
Підготовка пропозиції для внесення змін до Закону України «Про охорону прав на сорти рослин»Васьківська С.В., Ковчі А.Л.
Про розгляд і затвердження до друку науково-практичного журналу "Plant Varieties Studying and rotection"(Сортовивчення та охорона прав на сорти рослин) Том 14(1) 2018.Марченко  Т.М.
Травень
Стан виконання Програми польових досліджень 2017-2018 рр.Києнко З.Б., Хоменко Т.М.,
Гринів С.М.
Червень
Про розгляд і затвердження до друку науково-практичного журналу "Plant Varieties Studying and rotection"(Сортовивчення та охорона прав на сорти рослин) Том 14(2) 2018.Попова О.П.
Про схвалення методик з кваліфікаційної експертизи (ВОС і ПСП) та інших типів науково-технічної експертизи сортів рослинКостенко Н.П.
Про стан розробки та запровадження електронної форми подання заявки на сорт рослинВаськівська С.В.
Липень
Розгляд результатів перевірки дотримання агротехнічних та методичних прийомів щодо сортодослідів в пунктах дослідженьКиєнко З.Б., Хоменко Т.М.,
Гринів С.М.
Про розгляд «Кваліфікаційних норм якісних показників для ботанічних таксонів, які проходять експертизу на придатність до поширення» на виконання Методики визначення показників якості продукції рослинництва Ткачик С.О., Києнко З.Б.,
Хоменко Т.М., Присяжнюк Л.М., Гринів С.М.
Вересень
Про схвалення методик з кваліфікаційної експертизи (ВОС і ПСП) та інших типів науково-технічної експертизи сортів рослинКостенко Н.П.
Про розгляд і затвердження до друку науково-практичного журналу "Plant Varieties Studying and rotection"(Сортовивчення та охорона прав на сорти рослин) Том 14(3) 2018.Попова О.П.
Листопад
Про схвалення методик з кваліфікаційної експертизи (ВОС і ПСП) та інших типів науково-технічної експертизи сортів рослинКостенко Н.П. 
Про розгляд питання включення до експертизи на ВОС додаткових методів молекулярно-генетичного аналізуПрисяжнюк Л.М., 
Гринів С.М.
Грудень
Про розгляд Плану роботи УІЕСР на 2019 рікСігалова І.О. 
Про розгляд Плану друку УІЕСР на 2019 рікСігалова І.О. 
Про розгляд Плану засідань Вченої ради на 2019 рікТкачик С.О., Сігалова І.О.
Про розгляд Плану заходів УІЕСР на 2019 рікСігалова І.О. 
Про розгляд і затвердження до друку науково-практичного журналу "Plant Varieties Studying and rotection"(Сортовивчення та охорона прав на сорти рослин) Том 14(4) 2018.Попова О.П.

План засідань Вченої ради УІЕСР на 2017 рік

121