ua

Новини

structure

Інформація про стан та розвиток ботанічних таксонів озимого типу розвитку під урожай 2018 року

14/12/2017

Повернутись

Для проведення кваліфікаційної експертизи на придатність сорту до поширення (ПСП) озимі культури закладені на 21 пункті досліджень в оптимальні строки відповідно до ґрунтово-кліматичних зон вирощування. Зазначаємо, що станом на 24 листопада 2017 року на 20 пунктах досліджень УІЕСР досліди озимих культур в доброму та задовільному стані.

Доцільно проінформувати що у зв’язку із відсутністю опадів впродовж серпня-жовтня місяців у Філії УІЕСР Херсонський ОДЦЕСР досліди ріпаку озимого, пшениці м’якої озимої, ячменю звичайного озимого були закладені у сухий ґрунт, що спричинило зріджені та поодинокі сходи.

Польові досліди з кваліфікаційної експертизи на відмінність, однорідність та стабільність (ВОС) ботанічних таксонів озимого типу розвитку закладено на 8 пунктах дослідження (основному та додатковому). Стан та розвиток рослин на ділянках добрий та задовільний.

Волинський ОДЦЕСР, Вінницький ОДЦЕСР, Дніпропетровський ОДЦЕСР, Житомирський ОДЦЕСР, Закарпатський ОДЦЕСР, Івано-Франківський ОДЦЕСР, Київський ОДЦЕСР, Кіровоградський ОДЦЕСР, Львівський ОДЦЕСР, Миколаївський ОДЦЕСР, Рівненський ОДЦЕСР, Сумський ОДЦЕСР, Тернопільський ОДЦЕСР, Харківський ОДЦЕСР, Херсонський ОДЦЕСР, Чернігівський ОДЦЕСР, Чернівецький ОДЦЕСР, Черкаський ОДЦЕСР.

Повернутись