ua

Новини

structure

День захисту дітей в УІЕСР

01/06/2019

Повернутись

З нагоди  Дня захисту дітей, що  вже традиційно відзначається  в Українському інституті експертизи сортів рослин,  відбувся соціальний захід за участю дітей співробітників інституту.

В програмі заходу було багато цікавих конкурсів для дітей різної вікової категорії, майстер-класи з малювання та "виготовлення декоративної серветки", розважальні ігри та гігантські мильні бульбашки.

Діти поспілкувались з директором УІЕСР на професійні теми та  змогли відчути себе керівником установи.

В лабораторії  молекулярно-генетичного аналізу діти ознайомились з мікроскопом, "нео-ньютонівською рідиною" та побачили захоплююче "кріо-шоу". В кінці заходу відбувся "Конкурс  дитячих талантів", де дітки співали пісні, декламували вірші, танцювали.  

 Цей день чудово поєднав   веселе свято  з пізнавальною діяльністю, цікаве з корисним та ще раз   нагадав  дорослим  про наш святий обов'язок - захищати права дітей, сприяти їхньому навчанню й розвитку,  виховувати їх у любові та повазі, вірити в їхні успіхи і бути для них хорошим прикладом.  Співробітниками УІЕСР було проведено благодійний збір коштів на потребу хворим дітям.

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

Повернутись