ua

Сторінка доброчесності

structure

«Закон України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 року № 1700–УІІ регулює правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок превентивних антикорупційних механізмів, правил та норм щодо усунення можливості корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією».

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень чи інших неправомірних дій посадовими особами або працівниками Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) та його відокремлених підрозділів - філій, Ви можете повідомити про це уповноваженому з антикорупційної діяльності УІЕСР Ситнику Валерію Григоровичу наступним чином:

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Конфіденційність наданої Вами інформації та захист особи викривача гарантується нормами Закону України «Про запобігання корупції».

Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому анонімне повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Звертаємо увагу на те, що неправдиве повідомлення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб та працівників інституту, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Детальнішу інформацію Ви знайдете в Антікорупційній програмі УІЕСР та його філій.

Новини щодо заходів передбачених Антикорупційною програмою

Жовтень 2022 року В Українському інституті експертизи сортів рослин продовжуються освітні заходи передбачені Антикорупційною програмою...
31 серпня 2022 року В Українському інституті експертизи сортів рослин на постійній основі здійснюються заходи з реалізації Антикорупційної програми. Зокрема, з метою формування базових знань і підвищення правової культури з працівниками Інституту проводяться навчання з питань антикорупційного законодавства...

В Українському інституті експертизи сортів рослин на постійній основі здійснюються заходи з реалізації Антикорупційної програми.
Зокрема, з метою формування базових знань і підвищення правової культури з працівниками Інституту проводяться навчання з питань антикорупційного законодавства.
Так 31 серпня 2022 року із співробітниками відділу експертизи на відмінність, однорідність та стабільність сортів рослин, а також відділу науково-технічної інформації проведено навчання на тему «Управління конфліктами інтересів в Україні».

Під час навчання розглянуто такі проблемні питання, як поняття конфлікту інтересів, його види, практичні аспекти запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у т.ч. пов’язаного з наданням адміністративних послуг. Учасники мали змогу поставити запитання, на які отримали ґрунтовні та вичерпні відповіді.

Основні аспекти у сфері боротьби та запобігання корупційних проявів