ua

Сторінка доброчесності

structure

«Закон України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 року № 1700–УІІ регулює правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок превентивних антикорупційних механізмів, правил та норм щодо усунення можливості корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією».

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень чи інших неправомірних дій посадовими особами або працівниками Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) та його відокремлених підрозділів - філій, Ви можете повідомити про це

уповноваженому з антикорупційної діяльності УІЕСР Ситнику Валерію Григоровичу

. наступним чином: 

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Конфіденційність наданої Вами інформації та захист особи викривача гарантується нормами Закону України «Про запобігання корупції».

Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому анонімне повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Звертаємо увагу на те, що неправдиве повідомлення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб та працівників інституту, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Детальнішу інформацію Ви знайдете в Антікорупційній програмі УІЕСР та його філій.

Звіт про  релізацію Антикорупційної програми УІЕСР та його філій у 2020 році


Звіт про результати  релізацію Антикорупційної програми УІЕСР та його філій у 2018 році


АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА УІЕСР ТА ЙОГО ФІЛІЙ  2018


position
Звіт про результати роботи особи, відповідальної за релізацію Антикорупційної програми УІЕСР та його філій
Основні аспекти у сфері боротьби та запобігання корупційних проявів