ua

Всі новини

structure

ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!!!

18/01/2023

Повернутись

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року № 756 «Про затвердження Порядку затребування зразків посадкового матеріалу батьківських компонентів об’єкта заявки» та «Інструкції щодо забезпечення дослідними зразками експертизи заявки на сорт рослин», затвердженої наказом Міністерства аграрної політики України від 26.10.2017 року № 576, зареєстрованої в Міністерстві юстиції 26.02.2018 за № 232/31684 та з метою вчасного формування Програми польових та лабораторних досліджень кваліфікаційної експертизи сортів рослин ярого типу розвитку на 2023 рік звертаємо Вашу увагу:

- кінцеві терміни постачання дослідних зразків сортів рослин з метою проведення польових досліджень ярих культур у 2023 році до визначеного структурного підрозділу Українського інституту експертизи сортів рослин:
- для ботанічних таксонів овочевого напряму використання, які вирощуються розсадою – до 1 лютого;
- для ботанічних таксонів ранніх строків сівби – до 1 березня;
- для ботанічних таксонів пізніх строків сівби, посадки та ботанічних таксонів овочевого напряму використання, які вирощуються безрозсадним способом – до 1 квітня.

Дослідні зразки мають супроводжуватись:
- Етикеткою дослідного зразка;
- Актом приймання-передачі;
- Актом приймання-передачі зразків посадкового матеріалу батьківських компонентів об’єкта заявки (у випадку поставки зразків батьківських компонентів) та відповідати встановленим вимогам. 
Дослідні зразки для проведення польових досліджень мають бути такими, що не піддавалися хімічній обробці, крім цукрових та кормових буряків.

Приймання, облік, підготовку, фасування та постачання дослідних зразків ярих культур на 2023 рік до пунктів дослідження та відбір офіційного зразка здійснюють за адресою: вул. Ставищанська, 108-А, м. Біла Церква, Київська обл., 09111

Телефон відповідальної особи:
(097) 946 45 21 Голоднюк Павло Миколайович


Повернутись