ua

Новини

structure

Фахівці Інституту експертизи сортів рослин відвідали демонстрацію сучасних агротехнологій «УКАБ Агротехнології», яка відбулась 14 серпня 2019 року.

21/08/2019

Повернутись

Масштабний захід відбувся у селі Велика Олександрівка, Бориспільського району, Київської області (GPS координати 50.400226, 30.887948) на землях агрохолдингу “Agro region”. Виставкова зона була представлена різними компаніями (Limagrain, Smart Farming, Agro region Yara, Gran Format та інші).

У заході приймали участь більше 1000 осіб, серед яких представники аграрного бізнесу, товаровиробники різних форм власності та аграрних навчальних закладів. Відвідувачам було надано можливість ознайомитись з роботою сільськогосподарської техніки у два етапи.

Перший етап демонстрації роботи розкидачів мінеральних добрив (Bogballe M35W Base, Kverneland EXACTA TL GEO Spread 3900, Kuhn Axis 40.2), важкої зубової шлейф-борони (Lozova Machinery Lari), передпосівних культиваторів (Massey Ferguson 5730-39NC, FraKomb 8000, Salford 700), короткої дискової борони (Lemken Rubin 10), дискового лущильника модифікованого (Lozova Machinery Ducat 9), дискових лущильників (Horsch Joker 8 RT Classic, Kuhn Optimer 5000 XL), дискатору Kverneland (Qualidisc 6000 Pro Т), інтенсивного стерньового культиватору (Lemken Karat 12), агрегату для смугового обробітку ґрунту Strip Till (Sly Strip Cat II), агрегатів вертикального ґрунтообробітку (Great PlainsTurbo-Max 6.0 TM, Kuhn Excelerator 8005-25, Case IH True-Tandem 335 VT, MasseyFerguson 6830-29 NC). Польову демонстрацію оцінювали експерти, які провели аналіз та виставили відповідний бал за проведену операцію кожного агрегату.

У другій частині заходу продемонстровано роботу таких агрегатів, як причіпний комбінований агрегат (Amazone Ceus-4000-2TX), диско-чизельна причіпна борона (БДВП-4,2-01), диско-лапові агрегати (Kuhn Performer 4000, Horsch Tiger 4 MT), глибокорозпушувач (Bednar Terraland TN), плуги напівпричепі оборотні (Amazone Hektor 1000, Kuhn Multi-Leader 8 T), плуг напівнавісний (Kverneland RN 100), важка дискова причіпна борона (БДВП-6,3), комбінований агрегат (Horsch Focus 6 TD). Проведений посів ріпаку озимого посівним комплексом (Kuhn Espro 6000 RC) і продемонстровано роботу зернової сівалки (Horsch Prnto 12 NT).

Усі бажаючі змогли приєднатися до обговорення кейсу «Інноваційна технологія посіву кукурудзи Agrility» від продакт-менеджера Limagrain Ukraine Володимира Кузьмича. «Ще з 2000 року гібриди компанії тестуються на різні густоти та досліджуються на поведінку у різноманітних умовах. Основною підставою для започаткування даного процесу стали фактори, які впливають на врожайність: густота та гібрид. Ми, як компанія, можемо допомогти кожному фермеру збільшити потенціал врожайності при оптимальних затратах. Компанія аналізує супутникові дані і на підставі цього  розробляє свій алгоритм роботи кожного гібриду. У 2017 році ми проводили випробування на полях з низькою та високою гетерогенністю. Результати продемонстрували, що представлений компанією сервіс змінних норм висіву насіння буде найбільш ефективним саме на полях з високою гетерогенністю. Сервіс придатний для використання великими і малими господарствами», – зазначив у своєму виступі Володимир Кузьмич. Під час обговорення кейсу «Комплексне обстеження посівів та моніторинг стану протягом сезону» провідний консультант SmartFarming Вадим Остапенко розповів про те, як максимально точно оцінити результати сходжень: «Класичним методом оцінки результатів роботи сівалок є експертні спостереження та підрахунки, однак на об’єктивність часто впливає людський фактор. На разі існує більш точне та сучасне рішення від Precision Planting – Pogo Stick, який фіксує точку відліку, рахує кількість рослин та відстань між ними». Також експерт наголосив і на важливості оцінки зовнішніх факторів: «Важливим для виконання усіх технологічних операцій є відслідковування метеоумов, особливо для ведення робіт обприскувачами. Основні показники – це температура, вологість та швидкість вітру. Такі дослідження можливі за використання мобільних анемометрів чи маленьких метеостанцій, які встановлюються на трактор чи самохідний обприскувач».

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

Повернутись