ua

Всі новини

structure

Гуманітарна допомога від Словацької Республіки

23/01/2024

Повернутись

Український інститут експертизи сортів рослин, за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, 22 січня 2024 року отримав в якості гуманітарної допомоги від Словацької Республіки партію мінеральних азотних добрив: Urea Fertilizer 46.5% N (granular urea).

Застосування азотних мінеральних добрив є необхідним заходом передпосівного обробітку ґрунту та підживлення озимих та ярих культур під час проведення кваліфікаційної експертизи сортів рослин відповідно до технологічних карт та технологій вирощування ботанічних таксонів.

Відповідно до розрахованих потреб щодо застосування азотних добрив, Український інституту експертизи сортів рослин розподілив партію отриманої гуманітарної допомоги між своїми філіями. Відповідальними працівниками Київської спеціалізованої філії УІЕСР організовано розвантаження партії мінеральних добрив на залізничній станції «Біла Церква» та доставку до філій УІЕСР.

Висловлюємо щиру подяку народу та уряду Словацької Республіки за надану допомогу, оскільки наукові дослідження властивостей нових сортів рослин відіграють важливу роль у формування національних сортових ресурсів України.

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

Повернутись