ua

Новини

structure

Інформація про VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Селекція, генетика та технології вирощування сільськогосподарських культур»

25/04/2019

Повернутись

VIІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ

«СЕЛЕКЦІЯ, ГЕНЕТИКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР»

19 квітня на базі Миронівського інституту пшениці імені В. М. Ремесла відбулася VIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Селекція, генетика та технології вирощування сільськогосподарських культур» .

Організаторами наукової події, яка традиційно проходить весною в с. Центральне Київської області на базі Миронівського інституту пшениці ім. В. М. Ремесла, виступили Рада молодих учених Миронівського інституту пшениці імені В. М. Ремесла НААН України та Українського інституту експертизи сортів рослин за підтримки Національної академії аграрних наук України, Міністерства аграрної політики та продовольства України.

У конференції взяли участь близько 190 молодих науковців та спеціалістів із Миронівського інституту пшениці ім. В. М. Ремесла, Українського інституту експертизи сортів рослин, Білоцерківського національного аграрного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва та інших освітніх та наукових закладів України, Республіки Білорусь та Угорщини.

Участь молодих вчених та спеціалістів у науково-практичних конференціях дозволяють презентувати свої дослідження, дають можливість вченим познайомитись з дослідженнями своїх колег з інших наукових установ та обмінятись досвідом.

У складі президії – заступник директора МІП Володимир Миколайович Гудзенко, голова ради молодих учених МІП Олександр Володимирович Гуменюк, заступник директора УІЕСР Зінаїда Богданівна Києнко та голова ради молодих учених УІЕСР Лариса Михайлівна Присяжнюк .

З привітальними словом виступив заступник директора МІП Володимир Миколайович Гудзенко та привітав учасників конференції, побажав успіхів та натхнення, продуктивної роботи та активної дискусії. Із привітанням учасників конференції та сподіванням на активну співпрацю виступила заступник директора УІЕСР Зінаїда Богданівна Києнко. Зінаїда Богданівна від імені директора УІЕСР Мельника Сергія Івановича, побажала успіхів учасникам.

З науковими доповідями на конференції виступили 11 молодих учених, які представляли Миронівський інститут пшениці ім. В. М. Ремесла та Українського інституту експертизи сортів рослин. Всім учасникам, які виступили на конференції з доповідями були видані Сертифікати учасника конференції. За матеріалами конференції видано збірник тез доповідей.

На завершення конференції організатори конференції подякували учасникам за змістовні наукові доповіді та активну участь у обговоренні.

Збірник тез VІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Селекція, генетика та технології вирощування сільськогосподарських культур»

news-item

Президія VIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та спеціалістів: Присяжнюк Л.М., Гудзенко В.М., Києнко З.Б, Гуменюк О.В.

news-item

Відвідування історичного музею Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла

news-item

Реєстрація учасників VIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та спеціалістів

news-item

Вручення сертифікатів учасникам VIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та спеціалістів

news-item

Учасники VIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та спеціалістів «Селекція, генетика та технології вирощування сільськогосподарських культур»

Повернутись