ua

Всі новини

structure

Питання і відповіді про публічну інформацію

20/04/2022

Повернутись

УВАГА! НАДАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА ЗАПИТИ ПРИЗУПИНЕНО

Шановні громадяни!

У зв’язку із військовою агресією Російської Федерації проти України та запровадженням воєнного стану, запити на публічну інформацію у Українському інституті експертизи сортів рослин тимчасово не приймаються та не реєструються.

Надання інформації на запити, що були зареєстровані до 24.02.2022 р., у випадку якщо пошук такої інформації пов’язаний із доступом до особових справ працівників та безпосереднім доступом до приміщення УІЕСР, та період надання відповіід припадає на початок введення військового стану на території України з 24.02.2022 р., відстрочено відповідно до частини 6 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Надання інформації на запити, що були зареєстровані після 24.02.2022 р., у випадку якщо пошук такої інформації пов’язаний із доступом до особових справ працівників та безпосереднім доступом до приміщення УІЕСР, відстрочено відповідно до частини 6 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Накази про дистанційну роботу працівників відповідно до ст. 6 ч.2 Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність» оприлюднено на сайті УІЕСР (наказ).

Опрацювання запитів буде обов’язково відновлено якнайшвидше, враховуючи перш за все дотримання безпеки життя та здоров'я працівників, які є найвищою цінністю держави Україна. Якщо ваш запит потребує негайної, в скорочені терміни, відповіді відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації», обов'язково письмово обгрунтуйте таку потребу. Завдяки вашому повідомленню обгрунтованої нагальності  у відповідь керівництво прикладе усіх зусиль для для дотримання прав запитувача публічної інформації.

 Дякуюємо за розуміння. З повагою, керівництво УІЕСР.

Повернутись