ua

Всі новини

structure

Профільні лабораторії Українського інституту експертизи сортів рослин

24/05/2021

Повернутись

На сьогодні в структурі Українського інституту експертизи сортів працюють дві лабораторії в м. Київ (вул. Генерала Родимцева, 15, Київ, 02000): Лабораторія молекулярно-генетичного аналізу та Лабораторія показників якості сортів.

Крім цього на філіях УІЕСР діють регіональні лабораторії: Кіровоградської, Київської спеціалізованої, Дніпропетровської, Вінницької, Волинської, Рівненської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Сумської, Хмельницької Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської та Полтавської філій.

Профільні лабораторії УІЕСР здійснюють комплекс лабораторних досліджень в межах кваліфікаційної експертизи, післяреєстраційного сортовивчення та ініціативні наукові дослідження. Лабораторія молекулярно-генетичного аналізу та Лабораторія показників якості сортів також проводять наукові дослідження сортів рослин та продуктів їх переробки на замовлення суб’єктів господарювання . З напрямами досліджень, методами, роботою лабораторій можна детальніше ознайомитись тут.  

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Повернутись