ua

Всі новини

structure

Робоча зустріч із представниками компанії JICA

28/03/2024

Повернутись

В Українському інституті експертизи сортів рослин 27 березня 2024 пройшла робоча зустріч із представниками компанії JICA в рамках реалізації проєкту японської грантової допомоги «Програма екстреного відновлення» за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України.

У зустрічі прийняли участь: від компанії JICA ‑ заступник Генерального директора, відділ економічного розвитку Mr. Hitoshi Fujiie, директор відділу економічного розвитку Mr. Yoji Matsui, від Міністерства аграрної політики та продовольства України ‑ директор Департаменту аграрного розвитку Ігор Віштак та головний спеціаліст Департаменту міжнародної співпраці Яна Бурдук, від Українського інституту експертизи сортів рослин – директор Сергій Мельник, заступник директора з наукової роботи – Лариса Присяжнюк, а також спеціалісти з проведення кваліфікаційної експертизи та лабораторних досліджень сортів рослин.

В рамках зустрічі директор Українського інституту експертизи сортів рослин Сергій Мельник ознайомив представників компанії JICA із специфікою діяльності установи та наголосив на необхідності та важливості вивченні нових сортів під час проведення кваліфікаційної експертизи, обговорили важливі питання щодо очікуваних результатів від реалізації проєкту та намітили шляхи подальшої співпраці.

Висловлюємо щиру подяку народу Японії та компанії JICA за підтримку аграрного сектора економіки, зокрема, проведення науково-технічної експертизи сортів рослин.

news-item

news-item

news-item

Повернутись