ua

Всі новини

structure

Шановні заявники та представники заявників!

13/09/2022

Повернутись

Український інститут експертизи сортів рослин здійснює електронну інформаційну взаємодію з заявниками та представниками заявників  з використання програмного застосунку  Сервіс-офіс «Кабінет заявника».

Звертаємо вашу увагу, що Сервіс-офіс «Кабінет заявника» використовується для інформування заявника під час науково-технічної експертизи заявки на сорт рослин та комерційного обігу сорту. За допомогою цього сервісу ви отримаєте оперативну інформацію  щодо дій за заявкою  на сорт рослин,   повідомленнями, експертними висновками за результатами експертизи на ВОС та ПСП,  станом сплати зборів за заявкою на сорт рослин, а також  генеруєте в електронний спосіб повідомлення на сплату зборів за дії, пов’язані з заявкою на сорт рослин.

Заявникам та представникам, які ще не зареєстровані як користувачі Сервіс - офісу «Кабінет заявника», пропонуємо здійснити реєстрацію до 26.10.2022 р.  

Консультація   за телефоном +38 (044) 290-40-86 або електронною поштою: office.sops.gov.ua@gmail.com; Адміністратор Орленко Наталія Станіславівна.

Повернутись