ua

Новини

structure

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «СORTEVA AGRISCIENCE – ІННОВАЦІЙНИЙ ЛІДЕР НАСІННЄВОГО РИНКУ УКРАЇНИ»

21/10/2019

Повернутись

16 жовтня 2019 р. в Києві відбулася сільськогосподарська конференція  «Сorteva Аgriscience – інноваційний лідер насіннєвого ринку України», в якому взяли участь фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України та Українського інституту експертизи сортів рослин.

Під час заходу представники компанії Сorteva Аgriscience презентували досягнення своїх науковців в Україні та світі. Були також обговорені питання розвитку цифрових технологій у сучасній селекційній практиці та агрономії, стратегічні напрями розвитку бізнес моделей та брендів Сorteva Аgriscience.

Відповідно до програми конференції були представлені доповіді провідних фахівців та керівників компанії Сorteva Аgriscience: Сергія Харіна – керівника бізнесу Сorteva Аgriscience в Східній Європі, Сергія Резніченка – керівника відділу агрономічної підтримки, Миколи Власюка – наукового співробітника компанії. З доповідями також виступили маркетинг менеджери Олександр Дмитрієв, Володимир Андрущенко, Юрій Коняєв, які представили нові продукти компанії.

З доповіддю про сучасні підходи до реєстрації сортів в Україні виступила начальник сектору з охорони прав на сорти рослин Мінагрополітики Наталія Ніколенко.

Директор Українського інституту експертизи сортів рослин Сергій Мельник розповів учасникам конференції про діяльність Інституту та його інноваційний шлях розвитку.

В результаті роботи конференції учасники змогли обмінятися досвідом, отримали позитивні емоції від спілкування у дружній атмосфері.

Повернутись