ua

Всі новини

structure

Щодо вступу в дію Постанови КМУ від 15 липня 2022 р. № 798

20/07/2022

Повернутись

Щодо вступу в дію Постанови КМУ від 15 липня 2022 р. № 798 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 р. № 1183», інформуємо:

Постанова не містить окремого пункту щодо набрання чинності. 

Разом з тим, набрання чинності актів Уряду регулюється Законом України «Про Кабінет Міністрів України», а саме статтею 52 визначено, що постанови Кабінету Міністрів України, крім постанов, що містять інформацію з обмеженим доступом, набирають чинності з дня їх офіційного опублікування, якщо інше не передбачено самими постановами, але не раніше дня їх опублікування.

Офіційне опублікування постанов Кабінету Міністрів України здійснюється в газеті «Урядовий кур’єр» та Офіційному віснику України, а також в інших офіційних друкованих виданнях і друкованих засобах масової інформації, визначених законом. Крім того, акти Кабінету Міністрів України оприлюднюються шляхом їх розміщення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України.

 Станом на сьогодні текст Постанови КМУ від 15 липня 2022 р. № 798 оприлюднено на сайті Уряду та очікується офіційне опублікування в офіційних виданнях.

Повернутись