ua

Всі новини

structure

Участь у сімнадцятому засіданні з питань розробки електронної форми заявки, що організовано Бюро UPOV

26/03/2021

Повернутись

25 березня 2021 р. представники Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) узяли участь у сімнадцятому засіданні з питань розробки електронної форми заявки, що організовано Бюро UPOV за допомогою он-лайн засобів.

 У зустрічі узяли участь представники Бюро UPOV, зокрема головував - генеральний віце-секретар Пітер Баттон, більше 60 представників країн-учасниць UPOV та представники організацій, що представляють селекціонерів/селекційні компанії, такі як  ARIPO, CROPLIFE INTERNATIONAL, ISF, CIOPORA та AFRICAN SEED TRADE ASSOCIATION.

Від Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) у заході взяли участь:

  • Васьківська Світлана Василівна  (завідувач відділу розгляду заявок, експертизи назви та новизни сортів рослин);
  • Якубенко Наталія Борисівна (завідувач сектору міжнародного співробітництва відділу науково-правового забезпечення та міжнародного співробітництва).

 Під час зустрічі відповідно до порядку денного заслухано звіт Бюро UPOV про роботу попереднього засідання, що відбулося 23 жовтня 2020 р., про розроблені зміни до платформи для подачі заявки (UPOV PRISMA), продемонстровано функціонал нової версії платформи UPOV PRISMA, показано динаміку кількості заявок поданих через платформу UPOV PRISMA та кількість користувачів, показано результати врахування пропозицій отриманих за допомогою зворотного зв’язку з користувачами платформи UPOV PRISMA, наведено план роботи з удосконалення платформи UPOV PRISMA на поточний рік та можливі нові розробки після 2021 р.

Повернутись