ua

Новини

structure

V конференція «Біологічні та цифрові рішення компанії Монсанто в сфері насінництва в Україні та світі» 14-15 червня 2018 року.

18/06/2018

Повернутись

В рамках наукової співпраці з компанією Монсанто представники Українського інституту експертизи сортів рослин та обласних філій прийняли участь у V конференції «Біологічні та цифрові рішення компанії Монсанто в сфері насінництва в Україні та світі», яка відбулась 14-15 червня 2018 року в м. Вінниця.


Учасники V конференції «Біологічні та цифрові рішення компанії Монсанто в сфері насінництва в Україні та світі»

Відповідно до програми конференції були представлені доповіді провідних фахівців та керівників компанії Монсанто, їх партнерів, заступника директора Українського інституту експертизи сортів та провідних науковців Інституту кормів та сільського господарства Поділля. Філіпп Лезінь – керівник європейського регіону з регуляторних питань Монсанто «5 ювілейна конференція – співпраця, що триває»
Зинаїда Києнко – заступник директора Українського інституту експертизи сортів рослин «Діяльність УІЕСР в період реформування системи сортовипробування»Ян Верхаерт – менеджер з мікробіологічної продукції Монсанто «Введення в BioAg. Новітні підходи в протруюванні насіння»
Мартін Ренд – комерційний директор європейського регіону Клаймет Корпорейшен «Застосування цифрових рішень в сучасному сільському господарстві»
А також:

Олександр Цвігун – керівник департаменту продажу насіння пропасних культур;

Олександр Корнійчук – директор Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН;

Петриченко Василь Флорович – радник з наукової роботи при дирекції Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН «Система нульового обробітку ґрунту. No-till технологія»;

Олексій Аніщенко – керівник відділу селекції кукурудзи в Україні «Організація та проведення селекційних випробувань кукурудзи в Україні»;

Віктор Краковський – менеджер (управитель) з проектів «Інвестиційний проект розбудови виробничих потужностей Монсанто Україні»;

Ярослав Бєлов – керівник відділу польового виробництва «Процес польового виробництва кукурудзи Монсанто»;

Василь Бугайов – заступник директора Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН «Селекція злакових культур».

Програмою конференції також було також передбачено відвідування дослідних полів Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН та селекційне поле Монсанто. 


На дослідних полях Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН


В рамках огляду полів було презентовано різні сорти зернових, кормових та декоративних трав селекції Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, а також селекційні посіви кукурудзи Монсанто.Селекційне поле кукурудзи Монсанто
За підсумками конференції було опрацьовано великий об’єм інформації та практичних рішень ведення сільськогосподарських робіт в сучасних умовах, окреслені перспективні напрямки розвитку технологій та селекційних розробок на світовому рівні та намічені шляхи подальшої наукової співпраці.


Повернутись
121