ua

Всі новини

structure

ВАЖЛИВО: до 23 жовтня науковці УІЕСР мають взяти участь в опитуванні МОН

20/10/2020

Повернутись

Протягом 2017-2020 рр. Міністерство освіти і науки за рахунок бюджетних коштів забезпечувало для українських ЗВО та наукових установ доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science Core Collection, а також додатково у межах наявних коштів – доступ низки установ до повнотекстової бази даних Springer та аналітичних платформ InCites та SciVal.

З метою дослідження питання використання зазначених баз даних та отримання інформації про потреби вчених у використанні інших електронних ресурсів науково-технічної інформації (зокрема повнотекстових баз даних, баз даних патентної, ліцензійної та економічної інформації тощо), Міністерство проводить опитування, за результатами якого будуть розглянуті можливі варіанти переформатування, виходячи із зазначених учасниками опитування потреб, доступу до електронних наукових баз даних, який здійснюється за рахунок бюджетних коштів.

Опитування доступне на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки: 

за посиланням тут:

Форма для участі в опитуванні буде відкритою для заповнення до 23 жовтня 2020 року.

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за роз’ясненнями до державного експерта директорату науки та інновацій МОН Петровського Андрія Івановича за телефоном +380505169181 або листом на електронну адресу: petrovskyy@mon.gov.ua.


Лист Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо опитування МОН

Повернутись