ua

Всі новини

structure

Відбувся науково-практичний семінар

31/05/2024

Повернутись

28 травня 2024 року в Українському інституті експертизи сортів рослин (далі – УІЕСР) відбувся науково-практичний семінар на тему: «Молекулярні маркери: теоретичні та практичні аспекти», організований спільно з ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ БІОЛАБТЕХ”.

В науково-практичному семінарі взяли участь представники Одеського національного університету імені І.І. Мечнікова, Національного університету біоресурсів і природокористування України, ДУ "Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України", ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ БІОЛАБТЕХ” та співробітники лабораторії молекулярно-генетичного аналізу УІЕСР.

Програма заходу включала презентації, обговорення та практичну частину.

Відкрила семінар Буслик Тетяна Володимирівна, к.б.н., старший дослідник, провідний фахівець напряму агрогеноміка ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ БІОЛАБТЕХ”.

Присяжнюк Лариса Михайлівна, заступник директора з наукової роботи Українського інституту експертизи сортів рослин, к.с.-г.н., старший дослідник

представила дві презентації на тему: «Український інститут експертизи сортів рослин – експертний заклад у сфері охорони прав на сорти рослин» та «Роль та місце молекулярних маркерів у вивченні нових сортів».

Дубілей Тетяна Олексіївна, к.б.н., старший науковий співробітник, фахівець з продукції напрямку молекулярна біологія ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ БІОЛАБТЕХ” ознайомила учасників з теоретичними принципами роботи автоматичної системи капілярного електрофорезу «Fragment Analyzer».

Після теоретичної частини учасники семінару змогли на практиці ознайомитися з принципами застосування системи капілярного електрофорезу «Fragment Analyzer». Семінар став важливим майданчиком для обміну знаннями та досвідом між співробітниками УІЕСР та учасниками семінару.

news-item

news-item

news-item

news-item

Повернутись