ua

Всі новини

structure

XI Міжнародний сільськогосподарський симпозіум "AGROSYM 2020" (Боснія і Герцеговина)

12/10/2020

Повернутись

Шановні колеги!

8-9 жовтня 2020 р. в он-лайн форматі відбувся XI Міжнародний сільськогосподарський симпозіум "AGROSYM 2020" (Боснія і Герцеговина). У рамках наукового співробітництва з Університетом у Східному Сараєві (Боснія і Герцеговина) Український інститут експертизи сортів росли (УІЕСР) став партнером "AGROSYM 2020".

Організаторами цієї наукової події є Сільськогосподарський факультет Університету в Східному Сараєві (Боснія і Герцеговина), CIHEAM – Середземорський Агрономічний Інститут Барі (Італія) та Факультет сількського господарства Університету Белграду (Сербія). Симпозіум об’єднав близько 1000 учасників із більше ніж 82 країн світу.

Фото 1 Співорганізатори та партнери XI Міжнародного сільськогосподарського симпозіуму "AGROSYM 2020"

Членами наукового комітету від Українського інституту експертизи сортів рослин стали Борис Сорочинський та Лариса Присяжнюк.

Пленарні доповіді з актуальних питань сільського господарства та біотехнології були представлені Hamid El BILALI «Пандемія COVID-19: дослідження впливу на сільське господарство, системи та продовольчу безпеку», Hannah BURRACK «Інвазивні види в сільському господарстві: підвищення ризиків та складності управління», Raj SINGH «Роль центрів здоров’я рослин у глобальному сільському господарстві». З привітальними словами виступили представники влади та інститутів-організаторів.

В цьому році честь бути модератором секції Рослинництво була надана завідувачу лабораторії молекулярно-генетичного аналізу Ларисі Присяжнюк.

Фото 2. Доповіді, представлені на секції Рослинництво

В результаті роботи симпозіуму учасники змогли представити результати своїх досліджень, обмінятися досвідом та налагодити нові зв’язки із колегами з різних країн.

Фото 3. Учасники та доповідачі секції Рослинництво

 

Повернутись