ua

Новини

structure

З 24 по 25 вересня 2019 року представники УІЕСР взяли участь у навчальному візиті до Центру сортовипробування сільськогосподарських культур (ЦОБОРУ)

02/10/2019

Повернутись

З 24 по 25 вересня 2019 року представники УІЕСР: Хоменко Тетяна Михайлівна – завідувач відділу експертизи на придатність до поширення сортів рослин УІЕСР; Ляльчук Петро Петрович – в.о. директора Хмельницького ОДЦЕСР філії УІЕСР; Смілик Дмитро Віталійович – агроном Сумського ОДЦЕСР філії УІЕСР; Кізілова Валентина Василівна – завідувач Решетилівського сектору польових досліджень Полтавського ОДЦЕСР філії УІЕСР взяли участь у навчальному візиті до Центру сортовипробування сільськогосподарських культур (ЦОБОРУ) з метою вивчення досвіду з експертизи сортів рослин.

У перший день в офісі ЦОБОРУ (містечко Слупія Велька) відбулась польсько-українська зустріч за участю представників УІЕСР та ЦОБОРУ, на чолі з директором Едвардом Гацеком, під час якої польська сторона ознайомила з аспектами законодавства і функціонування ЦОБОРУ, пройшло обговорення системи експертизи на відмінність, однорідність і стабільність (ВОС) та дослідження цінності сортів (ПСП) сільськогосподарських рослин перед внесеннями до Національного реєстру сортів рослин. Українська сторона також представила УІЕСР та систему експертизи сортів рослин України.

У ході візиту до підрозділів ЦОБОРУ в Слупії Вельці ознайомились з організаційною структурою та функціонуванням станції, хіміко-технологічною лабораторією, системою постачання, фасування та зберігання насіння (сховищем).

У другий день візиту відвідали дослідну станцію в м-ку Зибішовє, що проводить ВОС-тест, ПСП-тест, ПСВ, де ознайомились дослідними полями, колекціями сортів, технікою з проведенням польових досліджень тощо.

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

Повернутись