ua

Всі новини

structure

Навчання з використання ампліфікатора Real-Tim

20/06/2024

Повернутись

В лабораторії молекулярно-генетичного аналізу Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) 19 червня 2024 року проведено навчання з використання ампліфікатора Real-Time, який отримано в рамках грантової допомоги ‑ «Програма екстреного відновлення» від Уряду Японії через Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA).

Під час навчання працівники лабораторії ознайомились з користувацьким інтерфейсом, програмним забезпеченням, налаштуванням та калібруванням приладу, опанували програмування аналізу, підготовку приладу до аналізу та підготовку зразків, здійснили аналізування результатів. Під керівництвом досвідченого інженера-методиста компанії-представника виробника ампліфікатора Романа Гулковського, працівники лабораторії провели полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР) з кількісним визначення продуктів реакції, а також ПЛР для визначення однонуклеотидного поліморфізму (SNP) за кінцевою точкою зчитування.

Важливим етапом навчання стало аналізування та інтерпретація отриманих результатів та обробка отриманих даних.

Отриманий ампліфікатор, а також набуті знання будуть використані УІЕСР для проведення досліджень нових сортів рослин із застосуванням ДНК маркерів та ідентифікації сортів в рамках сортової сертифікації в разі застосування лабораторного сортового контролю.

Висловлюємо щиру подяку народу Японії та Японському агентству міжнародного співробітництва (JICA) за надану допомогу та підтримку державного сортовипробування в Україні.

Реалізація проєкту відбувається за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Окрему подяку висловлюємо Crown Agents Japan за допомогу та сприяння реалізації проєкту.

 

Посилання:

JICA https://www.jica.go.jp/english/

Мінагрополітики https://minagro.gov.ua/ 

 Crown Agents Japan https://www.crownagents.com/ca-japan/

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

Повернутись