ua

Всі новини

structure

НАВЧАННЯ З ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ ГЕЛЬ-ДОКУМЕНТУВАННЯ В РАМКАХ ГРАНТОВОЇ ДОПОМОГИ «ПРОГРАМА ЕКСТРЕНОГО ВІДНОВЛЕННЯ» ВІД УРЯДУ ЯПОНІЇ

03/07/2024

Повернутись

 В лабораторії молекулярно-генетичного аналізу Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) 01 липня 2024 року проведено навчання з використання системи гель-документування з високочутливою CMOS камерою, яку отримано в рамках грантової допомоги ‑ «Програма екстреного відновлення» від Уряду Японії через Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA).

Під час навчання працівники лабораторії ознайомились з користувацьким інтерфейсом та принципами роботи приладу. Під керівництвом досвідченого інженера-методиста компанії-представника виробника системи гель-документування Олексія Фастівця, працівники лабораторії оволоділи навичками фотодокументації для різних типів барвників із застосуванням відповідного типу освітлення.

Отримана система гель-документації буде використано в УІЕСР для проведення досліджень із застосуванням білкових та ДНК маркерів з метою визначення відмінності сортів рослин та сортової ідентифікації.

Висловлюємо щиру подяку народу Японії та Японському агентству міжнародного співробітництва (JICA) за надану допомогу та підтримку державного сортовипробування в Україні.

Реалізація проєкту відбувається за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Окрему подяку висловлюємо Crown Agents Japan за допомогу та сприяння реалізації проєкту.

Посилання:

JICA https://www.jica.go.jp/english/

Мінагрополітики https://minagro.gov.ua/

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

Повернутись