ua

Всі новини

structure

Навчання з використання та обслуговування селекційних сівалок та комбайнів, що отримано в рамках грантової допомоги ‑ «Програма екстреного відновлення» від Уряду Японії через Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA).

28/06/2024

Повернутись

На базі Львівської філії Українського інституту експертизи сортів рослин (УІЕСР) 25 червня 2024 року проведено навчання з використання та обслуговування селекційних сівалок та комбайнів, що отримано в рамках грантової допомоги ‑ «Програма екстреного відновлення» від Уряду Японії через Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA).

У навчанні взяли участь 32 працівника філій УІЕСР: керівники філій та спеціалісти. Представники виробника сільськогосподарської техніки ознайомили учасників з налаштуванням і роботою селекційного комбайна  та сівалки точного висіву насіння.

Були проведені теоретичне та практичне заняття з виїздом в поле і демонстрацією роботи вказаної техніки по проведенню посіву і збирання дослідних ділянок в польових умовах.

Використання нових сучасних сільськогосподарських машин забезпечує якісне проведення польових досліджень з кваліфікаційної експертизи сортів рослин на відмінність однорідність та стабільність, а також на придатність сортів для поширення в Україні (ПСП). Необхідними умовами проведення польових дослідів є забезпечення рівномірного посіву дослідних ділянок з заданою нормою висіву і глибиною загортання насіння, швидкий механізований збір урожаю з дослідних ділянок без його втрат при збиранні і без травмування зерна.

Всі зазначені умови в повному обсязі задовольняють сівалки та комбайни, що надійшли на філії УІЕСР в рамках грантової допомоги та будуть використовуватись у найближчому сезоні для посіву та збирання врожаю з дослідних ділянок.

Висловлюємо щиру подяку народу Японії та Японському агентству міжнародного співробітництва (JICA) за надану допомогу та підтримку державного сортовипробування в Україні.

Реалізація проєкту відбувається за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Окрему подяку висловлюємо Crown Agents Japan за допомогу та сприяння реалізації проєкту.

Посилання:

JICA https://www.jica.go.jp/english/

Мінагрополітики https://minagro.gov.ua/

Crown Agents Japan https://www.crownagents.com/ca-japan/


news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

Повернутись