ua

Всі новини

structure

«ПРОГРАМА ЕКСТРЕНОГО ВІДНОВЛЕННЯ» ВІД УРЯДУ ЯПОНІЇ ЧЕРЕЗ ЯПОНСЬКЕ АГЕНТСТВО МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА (JICA)

27/06/2024

Повернутись

  Львівська, Рівненська, Чернігівська, Полтавська та Хмельницька філії Українського інституту експертизи сортів рослин 25‑26 червня 2024 року в рамках грантової допомоги«Програма екстреного відновлення» від Уряду Японії через Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) отримали трактори.

  При проведенні польових досліджень з кваліфікаційної експертизи сортів рослин важливою складовою є створення сприятливих ґрунтових умов, необхідних для проростання насіння, подальшого росту та розвитку культури, якісного збирання врожаю.

  Сучасні потужні трактори з новими інноваційними функціями максимально задовольняють вимоги, що висуваються до проведення науково-технічної експертизи сортів рослин в частині підготовки і обробітку ґрунту дослідних полів, на яких випробовуються нові сорти рослин. 

  Забезпечення польових досліджень з кваліфікаційної експертизи сортів рослин універсальними тракторами дозволить підвищити ефективність обробітку земельних ділянок, зменшити витрати на паливо та знизити собівартість обробки 1 га поля.

  Реалізація проєкту відбувається за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України.

  Висловлюємо щиру подяку народу Японії та Японському агентству міжнародного співробітництва (JICA) за надану допомогу та підтримку державного сортовипробування в Україні.

  Окрему подяку висловлюємо Crown Agents Japan за допомогу та сприяння реалізації проєкту.

Посилання:

JICA https://www.jica.go.jp/english/

Мінагрополітики https://minagro.gov.ua/

Crown Agents Japan https://www.crownagents.com/ca-japan/

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

news-item

Повернутись